Referencje

Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o naszej firmie oraz wypowiedziami niektórych naszych Klientów.

Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB

Na podstawie naszej kilkuletniej współpracy, możemy polecić Kancelarię Radcy Prawnego Łukasza Strzelca, jako partnera gwarantującego profesjonalne i terminowe wsparcie prawne, przy jednocześnie bardzo biznesowym spojrzeniu na poddane jej analizie kwestie.      

Zobacz całą referencję-kliknij tutaj

Prezes Zarządu Marzena Białek-Brodocz,
Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB


IDEA 98

Wyniki i przebieg współpracy pozwalają na polecenie usług realizowanych przez Kancelarię Prawną prowadzoną przez radcę prawnego Łukasza Strzelca, w szczególności w zakresie wsparcia udzielanego w obszarze prawa energetycznego. Z pełnym przekonaniem rekomenduję Kancelarię jako rzetelnego i godnego polecenia partnera.  

Zobacz całą referencję -kliknij tutaj

Robert Surmicki, Prezes Zarządu,
IDEA 98 Sp. z o.o.


Vattenfall Distribution Poland S.A.

Powierzone zadania były realizowane terminowo, profesjonalnie, z pełną odpowiedzialnością i starannością. W związku z tym rekomendujemy współpracę ze wskazanym wyżej radcą prawnym.

Współpraca obejmowała: kompleksową obsługę prawną, zwierzchnictwo służbowe i kierownictwo komórki organizacyjnej, kierownictwo projektu "Unbundling" oraz koordynację obsługi prawnej VDP SA i spółek zależnych.

Zobacz całą referencję - kliknij tutaj

Piotr Kołodziej, Prezes Zarządu,
Vattenfall Distribution Poland S.A.


Powiat Tarnogórski

Bardzo dobra i harmonijnie układająca się współpraca oraz wysoki poziom wiedzy merytorycznej prawników Kancelarii prowadzi do właściwego zabezpieczenia interesów naszej jednostki samorządowej oraz pozwala nam na pozytywną ocenę świadczonych przez Kancelarię usług.

Z pełnym przekonaniem polecamy ww. Kancelarię jako rzetelnego i zaangażowanego partnera oraz doradcę prawnego.

Zobacz całą referencję - kliknij tutaj

Lucyna Ekkert, Starosta,
Powiat Tarnogórski


Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A.

Jakość i terminowość świadczonych usług Kancelarii oceniamy wysoko. Kancelaria wykazywała się dużym profesjonalizmem w podejściu do każdego tematu oraz wysokim zaangażowaniem w realizację świadczonych usług prawnych. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Kancelarię jako rzetelnego i godnego polecenia partnera.

Zobacz całą referencję - kliknij tutaj

dr n. med. Janusz Piotrowski, Prezes Zarządu,
Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A.

 

 

Print Friendly, PDF & Email